Blog > Komentarze do wpisu

Dzieje się

Od pierwszego wpisu minęły ponad dwa tygodnie i mogłoby się wydawać, że to tylko słomiany zapał i postanowienie jak jedno z wielu - nic bardziej mylnego! Działam, żyję, nie boję się. Na swój sposób, czasami małymi, czasami większymi krokami poruszam się do przodu - wył±cznie do przodu!


Prawie codziennie po¶więcam chwilę na szydełkowanie, znam już podstawy, kupiłam nowe szydełka, powoli uczę się szydełkować starannie proste rzeczy, potem przyjdzie czas na kwiatki i inne cuda.

Działam w kole zainteresowań na uczelni, rozwijam się; mam do napisania artykuł, stworzyłam dzi¶ ankietę, która mi w tym pomoże.

Powoli nadrabiam zaległo¶ci na uczelni.

Załatwiłam wci±ż odkładan± na jutro sprawę z lekarzem.

 

Jestem zmęczona jak zawsze, ale tym razem każdego wieczoru przeprowadzam w głowie bilans rzeczy zrobionych i wychodzi na plus. Niebawem trochę zdjęć. Na razie rozwijam się po cichu, sesja goni, milion spraw, a moje szydełkowe twory nie s± jeszcze godne prezentacji.

 

Wiem jedno - to postanowienie było bardzo dobrym krokiem. Ale tylko pierwszym krokiem. Kolejne stawiam każdego dnia i jestem z siebie dumna.

czwartek, 17 stycznia 2013, 6dni
Tagi: od siebie

Polecane wpisy

  • Ech!

    Ja już nie wytrzymam dłużej na tym bloksie okropnym :( Próbuję wprowadzić zmiany w wygl±dzie, jako¶ zindywidualizować swój blog - pojawiaj± się schody. Naprawdę

  • Melduję się!

    Przyznam, że ostatnio się rozleniwiłam. Trochę zaniedbałam siebie, swój rozwój i nie mogę tłumaczyć się prac± licencjack±, a wył±cznie lenistwem. Choć - muszę b

  • 1/4

    Jeden z czterech egzaminów za mn±. Tak się złożyło, że ułożyły się w tym roku od najłatwiejszego do najtrudniejszego i najbardziej stresuj±cego, więc napięcie z

Do 14 kwietnia:

Do 21 kwietnia:

Do 30 kwietnia: